ElektroKomplex HK | Chytrá domácnost Loxone Loxone silver partner
menu

Služby

Pro vaši domácnost zajistíme kompletní servis služeb, zejména pak elektroinstalaci jednotlivých zařízení a produktů pro chytré domy Loxone.

Poradenství/konzultace/příprava projektu

Pokud jste ve fázi plánování či projektování domu, pak je vždy vhodné konzultovat rozsah elektroinstalace s odborníkem. Zejména pokud se jedná o větší projekty či složitější instalace je dobré se zamyslet i nad umístěním kabelových rozvodů (prostupy apod.). Jedna rychlá schůzka, či telefonát ve fázi projektu mnohdy ušetří spoustu starostí a kompromisů při pozdější realizaci.

Chytré domy Loxone

 

Osvětlení

Inteligentní ovládání osvětlení nahradí zástupy tlačítek a ovladačů, vytvoří správnou atmosféru jedním stiskem nebo automaticky rozsvítí a zhasne celý dům najednou.

 

Stínění

Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění nyní využijete s Loxone na maximum. V létě tak získáte spolehlivou ochranu proti horku, v zimě teplo zdarma a v noci soukromí.

 

Topení a klimatizace

Loxone bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínicí technikou. Vy si tak užijete perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů.

Multiroom Audio

Loxone vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbou jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.

Energie

Získejte přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.

Zabezpečení

S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

Přístupový systém

Vyberte si řešení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Sauna

Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek.

Bazén

Loxone pro vás udělá údržba bazénu, což znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací. A k tomu ještě zajistí bezpečí dětí.

Klasické elektroinstalace

Kromě chytré domácnosti rádi vyjdeme vstříc i zákazníkům s nižšími nároky na automatizaci domu. Díky naším dlouholetým zkušenostem jsme schopni podle rámcových přání zákazníka optimalizovat řešení domu tak, aby bylo vše plně funkční, praktické, kvalitní a zároveň i ekonomicky výhodné.

Revize elektroinstalací

V rámci našich služeb zákazníkům nabízíme i provedení revize jak nových instalací, tak i těch stávajících. Toto zahrnuje i odstranění případných závad. Naším cílem je vždy hlavně bezpečná a funkční elektroinstalace.

Zabezpečovací zařízení

Zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblasti zabezpečení majetku. Po dohodě se zákazníkem jsme schopni realizovat zabezpečení nemovitosti pomocí EZS a kamerového systému tak, aby byl systém vždy funkční a uživatelsky příjemný.

Co vše může zahrnovat vaše chytrá domácnost Loxone?